Ömrüm Fm Radyosu

    ...::Ömrüm Fm::...   

Türkiyefm

Siz Değerli Dotları ..!     Ömrüm.Fm de Görmekten! Kıvanç Duyuyoruz.    

 

.:: Dj Girisi ::.                     .:: Nick aL ::.                     .:: Nick Yardim ::.                     .:: Active x ::.

 

 

Radyomuzu Dinliyemiyorsanız Yardimdan Active x Denetimini YükLeyin...

         Ömrüm Fm Radyo Kurallari           

Radyomuza Giriş Yapan Herkes Kuralları Kabul Etmiş Sayılır!!
1. Ömrüm.Fm de, sohbete katılan her üye sececegi rumuzun hakaretvari, ırkçı, provake edici bir içerik taşımamasına dikkat etmek zorundadır.
2. Ömrüm.Fm de, üyeleri veya DJleri asağılayıcı, küçük düşürücü ifadeler sarfeden üyeler geçici olarak uzaklaştırılacak başka zamanlarda tekrarlanırsa radyodan süresiz uzaklaştırılacaklardır.
3. Ömrüm.Fm, siyasi bir içerige sahip ve egemen anlayışa göre aykırı bir radyodur. Buda pek cok konuda özel bir takım önlemler almamızı gerekli kılıyor. Radyomuzdan kisisel bilgiler veya baska bireyi veya kurumları ilgilendiren özel bilgilerin söylenmesi yada sorulması yasaktır. Uyarılara rağmen bu kurala uymayanlar önce Uyarılır bu kişiler uymayıp, süreli tekrarlanırsa süresiz uzaklaştırılacaklardır
4. Ömrüm.Fm de, genel sohbeti rahatsız edecek şekilde üyelere veya DJlere yöneltilen ithamlar uyarılardan sonra son bulmak zorundadır. Aksi halde bireylerin tatmin edilmelerinden çok radyonun genel ortamını ve diğer dinleyicileri öncelikli olarak düşündüğümüzden dolayı rahatsızlık veren arkadaı önce süreli tekrarlanırsa süresiz uzaklaıtırılır.
5. Ömrüm.Fm de gündem dışı geyik muhabbetiyle tabir edilen sohbetler uzun süreli olmamalı uyarı yapıldıktan sonra devamı halinde kanaldan uzaklaştırılmak zorunda kalınacaktır.
6.DJ lerden Gönderilmek Üzere Eser istemek Kesinlikle YASAKTIR.
7.Ömrüm Fm Dj'leri dışında kimse DJ- NICK ile giriş yapmamalıdır.
8. Bu kurallara uymayan kiıiler radyo-siteden süreli veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

**BIZI SEÇTIGINIZ IÇIN TESEKKÜRLER**

www.omrumfmm.tr.cx

E-mail İrtibat: flatcast@turk.tc

 

 

 
www.omrumfmm.tr.cx